preskoči na sadržaj

Osnovna škola Marina Držića Dubrovnik

Login

 

     

   

               dum Marin

   

 

Kalendar rada

                          
         RAZREDNA NASTAVA
 
1. sat:     8:00 - 8:45
2. sat:     8:50 - 9:35
        ODMOR         
3. sat: 10:00 - 10:45
4. sat: 10:45 - 11:30
5. sat: 11:35 - 12:20
6. sat: 12:25 - 13:10
 

                 

         PREDMETNA NASTAVA

 
1. sat:   8:00 -   8:45 
2. sat:   8:50 -  9:35
3. sat:   9:40 - 10:25 
        ODMOR           
4. sat: 10:45 - 11:30 
5. sat: 11:35 - 12:20 
6. sat: 12:25 - 13:10
7. sat: 13:15 - 14:00 
 

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE

šk. g. 2018./2019.

 

     RAZREDNA NASTAVA 

Odjel/Predmet Učiteljica Dan i sat
1. a  Anita Vuleša   ponedjeljak, 3. sat
1. b  Alena Tenžera   ponedjeljak, 2. sat
1. c  Ivana Šutalo   srijeda, 4. sat
2. a  Ivana Jerković   ponedjeljak, 1. sat
2. b  Zrinka Radica   srijeda, 3. sat
2. c  Zdenka Krupić   ponedjeljak, 2. sat
3. a  Karmen Sandri Stanišić   četvrtak, 2. sat
3. b  Marijana Vrljić   četvrtak, 1. sat
3. c  Nina Čerjan   petak, 2. sat
4. a  Ivana Frka   utorak, 3. sat
4. b  Tamara Baničević   utorak, 2. sat
4. c  Martina Perić   utorak, 2. sat
Engleski jezik  Antonija Čutura   petak, 5. sat
Vjeronak  č. s. Milenka Žižić Gušo   petak, 3. sat

                                                                   

 

    PREDMETNA NASTAVA 

Nastavnici Dan i sat Mjesto 
  Veronika Šmanjak   četvrtak, 3. sat  zbornica
  Ivana Šijaković Petric   četvrtak, 4. sat  učionica 10
  Maris Prce   četvrtak, 3. sat  zbornica
  Ivana Marić   utorak, 2. sat  zbornica
  Petrunjela Vuković   utorak, 4. sat  zbornica
  Darija Čipčić   petak, 5. sat  zbornica
  Nives Radović   srijeda, 4. sat  zbornica
  Sanja Perić   utorak, 3. sat  zbornica
  Alis Šteta   utorak, 3. sat  zbornica
  Svjetlana Živalj   srijeda, 2. sat  učionica br. 9
  Ivanka Ucović   četvrtak, 2. sat  zbornica
  Danijela Miljević   petak, 2. sat  zbornica
  Ivica Hajdić   srijeda, 3. sat  zbornica
  Franica Barač   utorak, 3. sat  zbornica
  Nikola Mušan   petak, 2. sat  zbornica
  Slavka Vuletić-Šagarjelo   petak, 3. sat  zbornica
  Jelena Šilje Capor   petak, 3. sat  zbornica
  Ivica Zec/Anita Pavlović   utorak, 4. sat  zbornica
  Marijana Njirić   petak, 4. sat  zbornica
  Sandra Tošović   srijeda, 3. sat  dvorana
  Kristina Ćibarić   utorak, 2. sat  zbornica
  Božena Vukić Bubica   ponedjeljak, 1. sat  zbornica
  Vanja Margaretić   petak, 4. sat  zbornica
  Marko Butigan   petak, 2. sat  zbornica
  Sandra Lambeta   ponedjeljak, 6. sat  zbornica
  Ana Bačić   srijeda, 6. sat  zbornica
  Sanja Ćimić   srijeda, 8. sat  zbornica
preskoči na navigaciju